Внутрішній іспит в автошколі – навіщо?

Внутрішній іспит – це не наша примха, це рубіжний етап для Вас, який допоможе дати відповіді на питання «чи готовий (готова) я стати повноправним учасником дорожнього руху?».

Як Ви вважаєте? Чим відрізняється «кандидат у водії» від «водія-початківця»?

Нічим, окрім наявності в «початківця» водійського посвідчення.

Однак «початківець» все ж пройшов етап перевірки на здатність прийняття самостійних рішень.

Отже, протягом курсу навчання в автошколі Ви уважно вивчали теоретичний матеріал, сумлінно займалися на практичних заняттях і отримували позитивні (або не дуже, а потім відпрацьовували їх) оцінки в свою індивідуальну книжку.

Тому до іспиту слід поставитися філософськи і намагатися не нервувати. Це всього лише іспит.

Внутрішній іспит в автошколі, як і іспит в ТСЦ, складається з двох частин – теоретичної і практичної.

Теоретичну частину Ви здаєте на комп’ютері без людського фактору, роль відіграють лише Ваші знання.

Іспит – це перша справжня стресова ситуація в Вашому автомобільному житті.

Далі, після успішної здачі теоретичної частини іспиту за білетами ТСЦ, Ви сідаєте за кермо екзаменаційного автомобіля і Ви ведете його за екзаменаційним маршрутом. Інструктора поруч немає, а екзаменатор мовчить як партизан. І всі рішення приймаєте саме ВИ.

Так чи варто засмучуватися і ображатися на екзаменатора, якщо ви не здали іспит з першої спроби? Повірте, інспектор – не ворог Вам. Він не прокинувся вранці з однією думкою: прийти на роботу і завалити саме Вас. Він не пускає на дорогу тих, хто завтра може стати пацієнтом лікарні або клієнтом пункту прийому металобрухту. Або…

Тому, якщо в силу суб’єктивних причин (нерви, переляк, вплив стресу) Ви не склал іспит, не варто засмучуватися. Ви ж не сердилися тиждень тому на Вашого інструктора, коли він завадив Вам врізатися в автобус, бордюр? Запобіг збиттю людини… Коли Ви почнете їздити самостійно без інструктора і екзаменатора, цих самих “автобусів” на дорозі буде багато))))).

Варто зробити висновки і усунути недоліки.

Потрібні додаткові заняття – візьміть їх. Недостатня теоретична підготовка – готуйтеся, вчіть правила.

Пам’ятайте !!! Ви навчаєтесь не заради успішної здачі іспиту, а особисто для СЕБЕ для свого майбутнього довгого та безаварійного життя.

Так ось))) ми Вас не лякаємо)) Внутрішній іспит у автошколі – це репетиція перед іспитом в ДАІ, можливість відчути його атмосферу і не нервувати без приводу)))

Автошкола АвтоКураж бажає Вам успіху в навчанні і в складанні іспитів, а також вдачі на дорогах)

Внутрішній іспит в автошколі – навіщо? обновлено: 26 Лютого, 2020 автором: akura

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *