Як обрати автошколу?

Кількість автошкіл у Києві збільшується з неймовірною швидкістю, і реклама у всіх приваблива, і ціни різні. Як не загубитися в цьому розмаїтті? Зрозуміло, Ви забажаєте обрати Автошколу з урахуванням її розташування ближче до дому або до роботи, або таким чином, щоб адреса місця навчання потраплла у Ваші маршрути пересування по Києву. Ось пара рекомендацій, які, ми сподіваємося, допоможуть Вам не помилитися з вибором автошколи.

1. Співвідношення ціна-якість.

Важливо розуміти, що підготовка курсантів в Автошколі триває 2,5 місяці і пов’язана з певними витратами.

Вартість загального курсу може визначатися тільки кількістю годин, витрачених викладачами автошколи на Вашу підготовку. Тому не посоромтеся з’ясувати, що входить в суму, яку Вам називають. Скільки Ви сплатите за теорію, а скільки за практику. Чи входить у вартість навчання вартість бензину та масла, амортизаця автомобіля. Таким чином Вам вдасться уникнути додаткових грошових витрат, які можуть бути додатково закладені недобросовісною автошколою в процесі навчання.

Пам’ятайте, практичний урок з водіння НЕ МОЖЕ коштувати ДЕШЕВШЕ, ніж 150 грн за заняття + витрати на паливо. За одне водіння Ви спалюєте 4 літри бензину або 6-9 літрів газу. Якщо навчальний автомобіль на газі, не соромтеся попросити документи про те, чи переоформлене це авто на ГБО і чи наявний кошторис з ГБО. Не соромтеся попросити розрахунок по паливу за заняття. Подивіться ціни на заправках. Автошкола не може доплачувати за Ваше навчання. Важливо розуміти, чи їздите Ви на протязі призначених годин, чи просто сидите в припаркованому авто і сплачуєте за це гроші.

Менша вартість заняття з водіння повинна, як мінімум, спонукати Вас задатися питанням – чи буде якісною Ваша підготовка. Знижки на навчання в Автошколі теж повинні насторожувати. Автошкола – НЕ супермаркет. Навчальний заклад не повинен ставити обсяги своєї роботи поперед якістю Вашої підготовки. Якщо вартість навчання в автошколі значно нижче ринкової, або Вам пропонують недостатню кількість занять з водіння, що в підсумку визначає Вашу БЕЗПЕКУ, або на певному етапі Вам доведеться переплачувати за “додаткові заняття” та інші послуги, то загальна вартість навчання в підсумку вийде дорожче.

2. Відгуки в інтернеті.

Відвідайте профільний портал Автоосвіта, де можна знайти відгуки про автошколу, яка Вас зацікавила. Будьте уважні, відгук може бути написаний не вдячними учнями, а співробітниками автошколи.

3. Сарафанне радіо.

Розпитайте у знайомих, які мають водійські посвідчення, про те, в якій автошколі вони навчалися і чи залишились задоволеними. Подивіться на їх манеру водіння і стан автомобіля))) Рекомендація випускників – найкраща реклама для автошколи.

4. Наявність акредитації ДСЦ МВС України.

Обравши автошколу, не соромтеся попросити у адміністратора або керівника подивитися дані документи – це гарантія того, що ви потрапили до легального навчального закладу. Також цю інформацію можна оперативно перевірити на сайті Головного сервісного центру, зважаючи на те, що статуси автошкіл змінюються.

Вдалого Вам вибору)

Як обрати автошколу? обновлено: 25 Лютого, 2020 автором: akura

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *